TanieMaseczki.com.pl

sklep prowadzony jest przez:
M-EXPO sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 57f/7
10-283 Olsztyn

zamowienia@taniemaseczki.com.pl

Sklep TanieMaseczki.com.pl powstał, żeby zapewnić Polakom możliwość zakupu maseczek ochronnych. Brak dostępności masek jednorazowych w aptekach i sklepach spowodował, że tego maski można kupić jedynie przez internet.

Nasz sklep TanieMaseczki.com.pl gwarantuje zakup masek ochronnych:

- gwarantowana dostawa w ciągu kilku dni roboczych
- realne stany magazynowe (w naszym sklepie stany magazynowe maseczek ochronnych są stale monitorowane. NIE SPRZEDAJEMY NIEDOSTĘPNYCH PRODUKTÓW)
- bezpieczeństwo płatności
dzięki zaufanym operatorom.

 

Na bieżąco będziemy poszerzać ofertę sklepu o kolejne produkty związane z ochroną osobistą.

Dlaczego warto kupić maskę ochronną w TanieMaseczki.com.pl?

  Wraz z coraz gorszymi informacjami dotyczącymi epidemii koronawirusa szalejącej na całym świecie, ze sklepów i aptek w zastraszającym tempie zaczęły znikać wszelkiego typu maski chroniące drogi oddechowe.

   Wpisanie hasła „maska” lub „półmaska filtrująca” w wyszukiwarkach sklepów i hurtowni chemicznych czy motoryzacyjnych też skazane jest na niepowodzenie –wprawdzie wprowadzono zakazy wywozu takiego sprzętu z kraju. Dlatego zachęcamy do zakupu masek ochronnych w naszym sklepie. Gwarantujemy realne ceny, i gwarancję dostawy.
    Pozostaje pytanie, czy znajdujące się w takich zestawach maski i gogle ochronne rzeczywiście chronią przed zagrożeniami, przed którymi większość nabywców szturmujących sklepy z materiałami BHP chce się chronić, czyli przed koronawirusem? Z całą pewnością nie są one do tego celu optymalne, bo zawarte w nich filtropochłaniacze stworzono z myślą o ochronie przed innymi zagrożeniami, m.in. przed oparami amoniaku, żrących kwasów. Nie każdy z takich pochłaniaczy ma najwyższą klasę ochrony przed aerozolami – ale są znacznie skuteczniejsze od prostych masek przeciwpyłowych, czy tekstylnych zakładanych na gumkę. Warto jednak wiedzieć, że nie są to maski przeznaczone do długotrwałego użytku – w ich wnętrzu mogą się zbierać wirusy i bakterie, a filtropochłaniaczy nie da się odkazić – warto doczytać w instrukcji urządzenia, na jak długo wystarczają.

maseczki na koronawirus, maska antybakteryjna, maska na koronawirus, maska ochronna, maska ochronna 3m, maska ochronna jednorazowa, maska ochronna na twarz, maska ochronna na usta, maska ochronna z filtrem, maski przeciwwirusowe, ochrona przed koronawirusem